111. den na cestě no a jak jsme to oslavili? Chůzí, dneska jsme vytvořili rekord, ušli jsme přes 20 500 kroků, bez jediné bolesti a bez jediného problému s cukrem, což je bomba 🙂

Dopoledne jsme se vrátili zpět k Petronas Towers, následně jsme zašli do místní botanické zahrady (ano, pan Karel byl ve svém živlu) a večer zakončili u fontány.

Blízko Petronas Tower se měl nacházet bazen, aspoň tak to Karel našel, tak jsme přemýšleli, že si vezmeme plavky. Když je to v centru, tak to bude pro všechny, no ne? No ne! Bazén tam byl, ale pouze pro děti 😀takže z bazénu nás vyhnali.
Ráda pro vás, pokud budete v Kuala Lumpur delší dobu, investujte do bazénu na hotelu. Dneska bylo 36 stupňů ve stínu a asi 100% vlhkost, takže nějaké večerní zchhlazení by se hodilo.

Když už jsme unavení tak jezdíme místní nadzemkou, vždy u vchodu koupíme lístek a jedeme. Lístek = žeton, který se příloži ke vstupu a dveře se samy otevřou. ZÁZRAK

A v botanické jsme objevili menší raritu. Je to Rainbow Eucalyptus, pro lidi jako jsem já / všechny stromy a květiny jsou pro vás stejné/, je to vysoký strom, jehož kůra během svého života mění barvu.

Pro náše rodiny přikládáme i fotografií jídla, snídaně. Abyste viděli, že netrpíme, sic jsme nějaké to kilo už shodili.

Jo a ta fontána byla boží, a nebylo to tím, jak říkám, že se mi hlavně líbí cena (bylo to zdarma).

Tak dobrou noc a zítra, letíme pryč a tentokrát to bude…. BALI