Zdravíme ze Sitges, z místa, o kterém jste možná ješte neslyšli, tak čtěte.

Víte, celou dobu, co s Karlem cestujeme je jedno téma a oblast, které se vyhýbáme. Naše orientace (a teď nemyslím, že se všude ztratíme), prostě to, že jsme partneři.

Ono to za prvé často bývá trestné (i pro turisty), často by to ani místní nepochopili a z důvodu bezpečnosti na to neupozorňujeme. To, co je třeba v ČR běžné, bývá například v Indii důvodem pro napadení či případně i něco horšího.

Proč o tom vůbec píšu? Sitges, je místem, kde je všechno tak nějak naopak přibližně 40% obyvatelstva je „našeho“ zaměření a je to naprosto normální součastí kultury, chování.

Nemusíte se bát, že by tu chodili průvody chlapů v kožených kalhotech s dírou na spodní části těla. Ani tu není nikdo oblečen do růžového topu, nikdo tu nemá boa a viděli jsme jen jednoho pána, co dělal travesty show. Jsou věci, se kterými se prostě člověk narodí a nejdou změnit a je velmi příjemné vidět takto maximální toleranci okolí.

Měl jsme potřebu to jen takto napsat, příště to už bude více o cestování, nebojte. Zatím se můžete podívat na fotky, že to město je i fakt krásné

Titan a Inzulin