Jste fakt neskuteční moc děkujeme všem za super zprávy ke včerejšímu článku, co nám vyšel na idnes.cz

Na Instagramu jsem sdílel i pár „perliček“ z diskuzí. Jelikož jsme oba dospělí a soudní nemusíte se bát, že by nás diskuze nějak ovlivnila či se nás nějak dotkla. Víte jedna z věcí, co vás cestování naučí je neřešit malichernosti a blbosti. Během cesty jste v cizím prostředí s neznámými lidmi a musíte jim věřit. Věřit, že vás dovezou na místo zdravé a dle domluvy a to pak fakt neřešíte koho mají doma v posteli, či ke kterému bohu se modlí .

Jak jsem včera psal jsme nyní v ČR a to nebyl úplně náš plán. Naše plány dostaly značnou trhlinu na přelomu srpna a září. Začalo to všechno Halinou…

Halina, ti z vás co nás čtou ví, že tak říkám svému kolenu. Oteklému kolenu, které velikostí připomíná H.P  . Prvně jsem si říkal, že je to běžný „revma“ problém. Kolena jsem měl během svého života oteklá už asi 20 krát a zažil i stejný počet punkcí (vytažení vody z kolene), takže jsem to i přes silnou bolest považoval za banalitu.

No a zprvu to vypadalo nadějně, po pár dnech v ČR se koleno začalo zlepšovat, bolest ustoupila a otok se výrazně zmenšil, což jsem bral jako signál toho, že je vše na nejlepší cestě k tomu, že nás čeká v říjnu další cesta.

Vše začalo celkem nevinně a to častými návštěvami toalety, což si pojďme říct, není zas tak nezvyklá situace, když se vrátíte z cest a „najedete“ na českou stravu. Co už tak normální a běžně nebylo, byla krev, která se objevila po jedné návštěvě toalety. Když při další návštěvě krev dominovala věděl jsem, že to není jen „náhoda“ a je nutné to okamžitě řešit. Když za den takových návštěv bylo 15 a i den poté bylo jasné, že se něco děje.

A tak začala nová etapa v životě pana Titana a to léčba zánětu střev. Jaká byla první kolonoskopie, jaký nejvtipnější dotaz jsem od doktorů dostal a jak to vypadá nyní? Všechno se dozvíte, během několika dní.

Jsou témata, která se v naší společnosti moc neřeší, témata, kterým se radši vyhýbáme. Rádi bychom vám ukázali, že občas je potřeba být otevřený a říci věci nahlas a ukázat tak i ostatním, že když je problém, je nutné jej řešit.

Titan a Inzulín