Teda, že se nestydíte, my se tady už skoro 4 měsíce snažíme vám ukazovat krásy světa a vás nejvíce zaujme natáčení bollywoodského filmu 😀 😀 Ba ne, jsme rádi, že se vám naše filmování tak libilo.

A nyní pár novinek

➡️ Po dvou hodinách čekání (na zemi indického nádraží) a šesti hodinách jízdy jsme v Agře.
➡️ Ano, to je to místo, kde je Taj Mahal.
➡️ Stále se nám daří držet naše střeva v OK režimu (i když už se začínám těšit, až budeme jist jídla, která mne nebudou pálit dvakrát).
➡️ UŽ JE VAS TU OFICIÁLNĚ PŘES 500!!!! (moc děkujeme, víme, že i řada z vás má zaslané pozvánky ke sledování, ale stále nepotvrdila 🙂
➡️ Už zbývá jen pár kousků lístků na 7.4. což je bomba a já už nyní začínám lehce šílet z toho, jak zase budu huhlat, dělat trapné vtipy, kterým se směju jen já sám 😀

Agra má naprosto neskutečné památky, a to nejen Taj Mahal (tam jdeme zítra). Dneska jsme stihli Pevnost Agra a Hrobku Itmad-ud-Daula (říká se jí také malý Taj Mahal).

Snad se vám fotky budou líbit, protože my jsme z toho nadšení.

A na závěr troška poučení, jaké je to být cestovatel. Máme sice na pokoji horkou vodu (takže vlastně luxusní ubytování), jenže teče jen z jednoho kohoutku, sprcha je jen studena. Nevadí, máme tu velký kybl, do kterého si tu teplou vodou napoustime a pak se sní polevame malým vědrem. Něco podobného je k vidění i u místních, když se oni sami myjí, takže jsme už takoví poloviční Indové.