Myslím, že z předchozích příspěvků je vám všem asi jasné, že Švýcarskem jsme unešeni.

Marně, i já hledám chybu. No dobrá, jedna by se našla a má oblíbená – ceny. Průměrná mzda ve “Švajcu” je asi 4krát vyšší než u nás a samozřejmě tomu odpovídají i ceny. Co si budeme povídat, když jsem si kupoval rum s colou a paní chtěla 350 korun a na smlouvání nereagovala, musel jsem zaplatit, ale takřka mi to musela vyrvat z rukou.

Tato část cesty, je pro nás vyjimečná proč?

– nespíme v pokoji s dalšími deseti spolucestujícími
– máme koupelnu, záchod i pračku k dispozici
– je to poprvé, co jsem nemusel připravovat itinerář, ale Ondra se o nás úžasně stará, vozí nás a ukazuje krásy “své země”
– a to jídlo – ŽÁDNÁ RÝŽE

Včera jsme byli v hlavím městě, je to Bern (dobře, ještě před několika měsíci jsem si myslel, že je to Zurich, no není). Je to, a zase se budu opakovat, naprosto kouzelné městečko v krásnou historickou částí. Je to místo, kde sídlí senát i všech jejich 8 prezidentů (každý rok, je vždy vybrán jeden hlavní, každý z nich je z jiné části Švýcarska).

Samozřejmě jsme pro vás připravili i pár fotografíí, které najdete níže v galerii. Tak si je všichni užijte a my jedeme zase na výlet – tentokrát vodopády.. Svět se točí, točí a voda pádá padá padá ..

Titan a Inzulín