Vážení, tak my začíname pomalu stříhat metr. Za 6 dní už budeme zase zpět v ČR. Skupina se vrací již tuto neděli, my si to prodloužíme o pár dní v Hong Kongu 🙂 už se moc těšíme, jak tam budeme bloudit a přemýšlet, co sakra budeme jíst (nudle to jistí v každé zemi).

Včera a dnes jsem měli průzkumný den po ostrově. To, co jsme viděli pod vodou máte již v příspěvku z rána, zbytek vám doplním nyní.

Nusa Lembongan a Nusa Penida jsou krásně zelené ostrovy a obklopuje je blankytně modré moře plné mořského života. Co tu je také typické jsou skaliska, která ostrovy lemují. Na jeden takový útvar jsme se byli podívat – Ďáblovy Slzy. A nebýt asi tak milionu čínských turistů, byl by ten zážitek o mnoho silnější.

Jinak jsme v blízkosti Dream Beach. A dnešní koupaní bylo opravdu snové. Plesk o jednu vlnu, plesk o druhou vlnu a jako bonus příboj s řadou kamenů, které mi do krve sedřely nohu:D
Po příchodu do hotelu jsme vypadali jako když se vracíme z bitevního pole a né z pláže.

Zítra nás čeká poslední loď a návrat na ostrov Bali 🙂 snad vyjedeme na čas, holky a Karel mají v plánu shopping a já si chci také pořídit nějakou tu památku z Bali.

Jinak znovu moc děkujeme za přízeň, sledování, like a zprávy 🙂 je vás tu čím dál více, což nás moc těší. A jsme rádi, že vás můžeme inspirovat příběhem jak kluk s revmatem a titanovými kyčli a kluk s cukrovkou dokáží v pohodě cestovat a užívat si to.

Pokud vás cokoliv o cestě, či o tom jak řešíme léky, přesuny zajímá, pište 🙂 a jukněte i na náš instagramovy profil @titan_a_inzulin

Na fotkách uvidíte
– Ďáblovy slzy
– Mushroom beach
– Místni hřbitov
– Yellow bridge
– okolí Nusa Penida
– Karlův nový job

DaK TaI