Všechno jednou končí a proto je čas říct Bali sbohem…

Před pár minutami nás skupina opustila a už jsme zase jen my dva, Titan a Inzulín.

Poslední den byl ve známení marnotratného rozhazování peněz 🙂 no i my jsme tentokrát utráceli. Část si zašla na masáž, část věnovala den nákupům dárků pro rodiny, no a já se nechal tetovat. Prostě každý si splnil své malé přání.

Za pár hodin sem jako vždy napíšu kompletní sumář naší cesty po Bali a přilehlých ostrovech. Nyní mi dovolte být trošku osobní.

Naplánovat skoro 3 týdenní trip pro 6 osob není jen tak. Zabere to možná více času než si dovedete představit. Přeci jen najít 7 ubytování, přejezdy lodí, výlety, půjčení aut na jednom místě a vrácení na jiném místě a další drobnosti občas stojí nervy a je potřeba mít vše přípravné, aby i ostatní, pro které je to dovolená si vše užili a zažili, co chtějí. Jak se nám to povedlo nechám na posouzení ostatních 🙂

Za sebe chci říct, že strašně moc děkuji Marek Dvořáček, Romana Dvořáčková Jitce a Jana Bartlova za odvahu, že do toho s námi šli. Děkuju jim za trpělivost a jsem nadšen, jak hladce se nám vše podařilo.

Speciální dík je pro Karla a Marka, kteří se nezalekli a dokázali řídit auta, v provozu, který je naprosto opačný tomu českému, a to nejen směrem řízení.

Bylo to, dechberoucí, aneb slovo, které jsme tu používali asi nejvíce.

No a my dva teď jdeme spát, já si jdu ošetřit „kérku“, Karel si jde pichnout noční inzulín a za pár hodin již Hongkong.