Celou dobu, co tu píšeme tento náš blog, tak se snažíme vám ukazovat a sdělovat vše, co na naší cestě zažíváme. Nic nezatajujeme a občas, snad i vtipně, se snažíme glosovat naše příhody a zážitky.

Teď je načase říct i něco, co není uplně pozitivní.

Jen pár věcí nás může od cesty odradit no a jednou z těch hlavních, co jsme si určili je změna našeho zdravotního stavu. A to se nyní stalo.

Ti z vás, co se bojí o pana Inzulína, nebojte, cukr má dobrý a má jen jedno malé škrábnutí na noze a kdyby si nemusel 5 denně píchnout, ani nepoznáte, že je „nemocný“.

Za to já mám teď menší komplikaci. No menší, už je teda větší a říkám ji tím pádem Halina (ano, je to laciné, vím ….

Halina ja moje koleno, které je nyní asi tak 3 krát větší než by mělo být a je plné vody. Což si pojďme říct, není úplně OK. A ne voda to není pitná, takže neušetříme za nákup tekutin.

Jak jsem psal na začátku řekli jsme si, že pokud se něco takového stane, rozhodneme se vždy upřednostnit naše zdraví. Takže jsme nyní v Bangkoku a zítra letíme do ČR.

Měli jsme letět až 10.9. ale potřebuju se Haliny, co nejdříve zbavit (zkusím jí najít pořad o vaření ) abychom mohli úspěšně objet naše přednášky a v říjnu vyrazit na další cestu.

Ti z vás, co někdy zažili vodu v koleni ví, že to není uplně nejpříjemnější pocit, ale nedá se nic dělat. U revmatu je to občasný k onemocnění.

Čekali jsme se, že se toto může objevit a je celkem zázrak, že to přišlo až teď. My to zvládneme, nebojte a už se těšíme na všechny, co se chystají na naše přednášky

Titan, Halina a Inzulín