Takže milí přátelé naše evropská tour končí

My jsme na letišti v Paříži a za pár hodin již budeme zpět v Praze, ale nebojte hned 17.8. zase odlétáme na další část naší „nekončné“ cesty

Prvně než shrnu tuto část cesty strašně rádi bychom poděkovali Lucie Florian Ondřej Vystrčil Jose Antonio Machuca Morales Svojda Machuca Sazavsky Massimo Forlani Pietro Forchini za milou společnost během cest. Za to, že věnovali čas, úsilí i finanční prostředy k tomu abychom se u nich (či s nimi) cítili, co nejlépe děkujeme, děkujeme. Bohužel se nám na některých místech tak líbilo, že se brzy vrátíme.

– Navštívili jsme 6 zemí (Holandsko, Švýcarsko, Anglii, Španělsko, Portugalsko a Francii).
– Na našem instargramu a FB webu jste mohli vidět celkem 21 navštívených měst či míst.
– Bydleli jsme v 14 různých ubytovacích zařízení či u přátel.
– Celkem jsme uletěli přes 7130 km.
– Na naší cestě jsme najeli (vlakem či busem) přes 3300km.
– Nyní pozor, UŠLI JSME PŘES 416 KM !!!! Ano, je to neuvěřitelné i pro nás, ale je to tak. Denně jsme v průměru nachodili přes 10 km, což si myslím, že je super číslo i výkon.

Evropa ukázala, že má nádherná místa, která jistě stojí za návštěvu, mnohdy i za opakovanou. Jediné 2 vady na kráse jsou přeplněnost míst turisty a ceny.

Evropskou část cesty jsme si mohli dovolit i také proto, že se nám podařilo ušetřit část financí z předchozích cest. Finančně to budu mít spočítáno do konce týdne, tak kdo bude mít zájem, rád s ním informace o cenách vyměním.

Jsme rádi, že jste nás celou dobu sledovali, podporovali, psali či posílali fotky a komenty jsme rádi, že jste s námi. A jsme rádi, že vás inspirujeme, že i s revmatem a cukrovkou se dá cestovat.

Máme řadu plánů do budoucna, například s organizací Revma Liga ČR a jinými, tak nás sledujte dál ať o nic nepříjdete.

Jo a málem bych zapomněl, už jsme na cestě 223 DNÍ!! WOW, SAMI TOMU NEMŮŽEME UVĚŘIT

Titan a Inzulín