Ahoj, vítám tě na naší cestovatelské stránce. Rozhodli jsme se s partnerem, že si splníme náš sen a vycestujeme do světa. Důvodů máme několik, hlavní jsou asi dva.

První je ten, že oba milujeme cestování a neznáme lepší možnost než investovat čas a peníze do cestovatelských vzpomínek no a ten druhý důvod má spojitost s naším názvem.

Partner Karel má již 13 let cukrovku prvního typu a je na inzulínu (každodenní aplikace) a já mám již 22 let revmatoidní artritidu a v roce 2017 jsem absolvoval výměnu levého i pravého kyčle. No, řekněme si upřímně, toto nejsou úplně ty TOP předpoklady na cestu, ale my se toho nebojíme a naopak chceme i ostatní inspirovat a motivovat, že má cenu jít si a svým snem.

Proto jsme si zvolili jména Titan a Inzulín

 

A jak jsme na tom po roce cesty?

Už jsme stihli navštívit Vietnam, Myanamar, Thajsko (severní i jižní), Srí Lanku, Indii, Bali, Komodské ostrovy, Hongkong, Kuala Lumpur, Raja Ampat, Fiji, Sydney, Amsterdam, Španělsko, Londýn, Švýcarsko, Portugalsko, Francii, Sumatru a vše bez jediného většího zdravotního problému.

 

O všech našich cestách si můžeš přečíst tady, na FB blogu, či na našem Instagramu, anebo můžeš navštívit některou z našich přednášek.

Pokud chceš pomoci naplánovat svoji cestu snů jsi tu správně i s tímto pomůžeme. Vydej se na cestu.

Děkujeme, že sleduješ náš příběh a jste s námi.

Titan a Inzulín

ZAŽIJ S NÁMI NEPOZNANÉ

DOBRODRUŽSTVÍ A NEBEZPEČÍ

V exotických lokalitách se dobře vyznáme, a proto dokážeme nabídnout i neobvyklé zážitky na hranici bezpečí, jako jsou výlety pralesem, putování za určitým druhem zvířat a podobně.

ŽIVOT V PANENSKÉ PŘÍRODĚ

Ubytování v lokalitách, kde se lidská noha jen tak nedostane. Procestovali jsme mnoho koutů světa na vlastní pěst. Dokážeme najít ubytování, na vysoké úrovni i ubytování v chatce uprostřed džungle.

EPICKÉ ZÁŽITKY

Cestovat s námi není jen adrenalin, ale také výzva. Poznáte kus světa tak, jak jej mnoho lidí na této planetě nikdy nezažilo. S námi se neztratíte a zažijete něco, na co budete dlouho vzpomínat.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Žádné obavy. Tvoji cestu naplánujeme na přání. Seznámíme tě s lokalitami, doporučíme ty nejlepší a upozorníme na rizika.

Zařídíme dovolenou od A do Z

Sestavíme cestovní plán

CHCEŠ I TY CESTOVAT?
Pomůžeme ti.

Zakoupit digitálního průvodce

Vyřídíme vízum