Karlův stalking královské rodiny pokračuje, aneb další den v Londýně.

Ještě než se s vámi podělíme o zážitky, kdo ještě nečetl článek pro organizaci Revma Liga ČR– je v předchozím příspěvku, takové menší nahlédnutí do světa revmatika 🙂

Včera jsme chtěli odpočívat, fajn, takže jsme ušli ještě o 1,5 kilometru více než den předtím, no holt když chce človek všechno vidět, musí chodit, chodit a chodit.

V plánu bylo navštívit Buckingham Palace, Hyde Park a Kensington Palace a večer jsme chtěli jít se podívat, jak to tady žije. A utratit taky pár liber, když už jsme tady.

Když jsem začal s tím utrácením, pokud se chystáte do Londýna a chcete vidět památky i zevnitř (ano, Karel na tom bohužel trval), tak si připravte značný obnos peněz.

Westminster Abbey – 23 liber
Kengsington Palace – 21 liber
Tower – 30 liber
Windsor – 22 liber

A mohl bych pokračovat dál a dál, to jsou prosím ceny jen za jednoho (celkem nás všechny vstupy, co jsme si platili sami a ještě nás čekají stály přibližně 4800 korun na osobu). Snažím se na to nemyslet, za tuto cenu na Bali v našem lowcost máte 2 měsíce ubytování, no tak nemysli na to Davide..

Ale pojďme se vrátit ke Karlovi a jeho honu na cokoliv, co jen zdálky vypadá jako Královna, Harry – William či jejich manželky. Včera jsem několik desítek minut stáli u Buckingham Palace – nikoho jsme neviděli. Pak jsem prošli Kengsington Palace (tam žije princ William s chotí) taky jsme nikoho neviděli a dneska jsem byli ve Windsoru, a co myslíte ? Taky prd .. Holt královská rodina se nechtěla potkat s panem Inzulínem.

Ještě že večer jsme si aspoň odpočinuli v jenom klubu a načerpali dostatek sil na dnešní výlet. Co si to nalhávám, přišli jsme pozdě, utratili jsme nekřesťansky moc za víno a ještě se nevyspali, protože jsme vstávali kolem 5:20 ráno.

Takže teď je skoro půlnoc, my půjdeme spát a co jsme dělali dnes vám napíšeme zítra (kdo nechce čekat tak ať se dívá na Instastorie či denní příběhy).

Dobrou poslední noc z Londýna