Dneska to bude krátké, taky co pořád psát, že.

Jak jsem reportoval včera, dnešní den patřil Karlovi a jeho rybičkám. Byli jsme téměř celý den v oceanáriu a jelikož by vás ty stovky fotek jistě nebavily, připravili jsme pro vás krátké video, které shrnuje vše, co jsme viděli. Vidět ho můžete na Facebooku.

I já, který nejsem tak zapálený do podmořského světa musím uznat, že to byla nádhera a myslím, že je to nejkrásnější „akvárium“ co jsme kdy viděli.

A pozor, pokud tu máme odborníky na akvaristiku, v druhé části videa uvidíte práci Takashiho Amanova, který je v akvaristice to, co Madonna na poli Pop music.

Na výzvu navrhnout největší „přírodní akvárium“ na světě vytvořil Takashi Amano, nejznámější „aquascaper“ na světě, hlavní kus této výstavy, 40 metrů dlouhé 1,45 metrů vysoké a 2,5 metrů hluboké akvárium s kapacitou 160 tisíc litrů sladké vody ve tvaru písmene U. Akvárium pojme 12 tun písku, 25 tun vulknické horniny a 78 kmenů stromů. Obsahuje více než 40 druhů ryb o počtu více než 10.000 a také 46 druhů rostlinných.

Když už je řeč o Madonně, i přes veškerou snahu se mi stále nepodařilo ji najít 😞 nebyla ani v oceanáriu.. Kde asi jenom může být??