Už to nemá cenu tajit, MY ZNOVU VYRAŽÍME NA CESTY!

No i když to bude jiné, než doposud, máme z toho oba obří radost.

A kam to vlastně bude?

První naše cesta začne u naší kamarádky Lenka Malkova v jejím novém bydlišti a to v Bruselu 🙂 máme v plánu se podívat i do Brugg. A já doufám v ALL- INCLUSIVE pobyt.. No to víte Brusel je jedno z nejdražších měst a myslím, že žebrání tam je zakázáno.

Druhá cesta nás zavede do Polska (doufám, že ty „přiblblé“ nálepky již odstranili), znovu nebudeme sami tentokrát s námi jedou naši přátele Jiří Václavek a Lukáš Ryšavý. Cesta to bude dobrodružná, autem, a když mi půjčí i volat, tak i naše konečná 🙂 Cílem je Krakow a nedaleká Osvětim.

A třetí cesta bude daleká, předaleká a bude na přelomu dubna/května. Takže ještě máme dost času se připravit a já se co nejvíce uzdravit.
Tak jako zlevňují řetězce své oblečení, najednou začaly letecké společnost zlevňovat letenky a tak jsme koupili za naprosto luxusní částku letenky a to….. na GALAPÁGY!
Jo a málem bych zapomněl ani tady nebudeme sami už se jistě těší Eduard Wiesner a Richard Zajíc jak s námi zase poznají nepoznané. Eda má již všechny prsty OK, takže nejvyšší čas vyrazit.

Takže jsme zpět v cestovatelském módu, snad zdraví (hlavně to moje) udrží vzrůstající trend. Posledních pár měsíců bylo zdravotně těžkých, však víte, proto už se nemůžeme dočkat až znovu sedneme do letadla a budeme vám ukazovat, že i přes „mírné“ obtíže se dá v klidu cestovat.

Váš

Titan a Inzulín