Tak dneska slavil pan Inzulín narozeniny a jelikož má rád květiny a zvířata, šli jsme do zoo a botanické zahrady. Navíc bylo obojí zdarma, tak win – win pro nás oba 😀.

Prvně jsme ovšem museli vyřešit, jak se tam dostaneme. A jako přepravní prostředek jsme zvolili metro. Ano, chlapci z Brna, co znají Metro jen jako párty klub, cestovali po Hong Kongu klasickým metrem.

Víte on Hong Kong a Brno mají mnohé společného. Například tu mají podchody a uličky podobné známé „Myší díře“ v Brně a obě zoologické zahrady jsou teda pěkně do kopce.

Zahrady jsou přímo na ostrově Hong Kong a je to velmi zajímavý zážitek mít něco podobného mezi mrakodrapy. Navíc je vše krásně čisté, všude je zdarma wifi a příjemné počasí na procházky.

Když už měl Karel ty narozeniny řekli jsme dost! levnému jídlu v McDonalds a zašli jsme na večeři. No a tímto se omlouvám McDonalds a zítra se tam rádi vrátíme 😀 😀

Za cenu normálních čtyř večeří (jedli jsme venku na plastových židlích) jsme si dali:

-jedno pivo
-jednu colu
-kuřecí polévku
-hovězí nudle

Kdyby to aspoň bylo dobré… Asi nejhorší chuťový zážitek za poslední 4 měsíce (stále vede suchá rýže s chilli a sušenými rybičkami z Myanamaru).

No každý den holt nemůže být posvícení. Nás zítra čeká poslední den v Hong Kongu a pak 28.3. návrat do ČR 🙂 těšíme se.

Jmenovitě se těšíme na rohlíky, kvalitní šunku od kosti, sýry, řízky a kačenu. A taky na přátele a hlavně na rodiny.

Tak dobrou noc

Titan a o rok starší Inzulín