Tak už jsme zase jen my dva, já a Karel.

Nebojte, doktory jsme ani neprodali do otroctví ani je nesnědl varan, prostě už odletěli do ČR.

Před cestou jsme se znali jen tak zběžně, ovšem myslím, že na naši cestu jen tak nezapomenou 🙂. Holt cestovat s CK Titan a Inzulín je zážitkem na celý život.

Včera jsme Edovi a Richardovi ukázali kousek z Bali a odpoledne jsme jim nechali volný program na nákup dárků. No a ráno jsem jim zavolali GoJek (což je místní Uber) a poslali je vstříc domovu.

Občas nám píšete kolik nás co stojí a kolik nás stojí jednotlivé cesty. Když se podíváte na nabídku cest na Raja Ampat u cestovních agentur, tak za 16 dní se cena pohybuje okolo 75 až 85 tisíc za osobu. My jsme toto zvládli za méně než polovinu. Což, hlavně mne těší.

Klidně se ptejte, komentuje, zda vám cena přijde vysoká, nízká 🙂budeme rádi za názor.

No a my teď s Karlem sedíme na terase, zase jsme zpocení jak vepři a plánujeme, co dál…

Jsme na cestě již skoro 8 měsíců. Vy co nás sledujete jste mohli vidět Indii, Myanamar, Bali, Komodo, Raja Ampat, Vietnam a další 4 destinace, co jsem vám díky našemu blogu již ukázali.

A na co vás můžeme nalákat dal??

Od 7.5. to bude FIJI
Od 20.5. nás čeká Sydney

Budou to naše nejdražší a nejvzdálenější cesty, co jsme kdy v životě podnikli. Moc se těšíme a jsme rádi, že vás stále bavíme a že nás sledujete a je vás čím dál víc.

Víte o někom kdo má diabetes a jiné onemocnění a chtěl by cestovat a bojí se či má dotazy? Budeme rádi za doporučení či předání kontaktu. Protože jak často říkám, když to zvládneme my, tak může cestovat opravdu každý 🙂