Je to asi tak týden dozadu, co se večer Karel na mne podíval a řekl mi „Víš, že i Španělsko, má svoji královskou rodinu?“ a já tušil, že bude zle a taky že bylo.

Než se k tomu dostaneme, tak můj táta rád sleduje Kriminálku Miami (myslím, že je to tento seriál, jinak ahoj tati) a spolu jsme v poslední době viděli pár dílů. A mně se nyní zkušenosti z tohoto detektivního seriálu hodily pro rozluštení, co mi na našem pokoji připadá zvláštní.

Přišel jsem na to, myslím, že když to nefunguje jako Airbnb tak se tu natáčí „filmy pro dospělé“! Co mne k tomu přivedlo?

1) – všude tu je enormní počet toaletního papíru a ubrousků
2) – je tu speciálně rozmístěné světlo tak, že svítí přímo nad postel
3) – je tu další přídavné trojsvětlo, které míří kam? – ano, správně na postel
4) – postel je kožená
5) – polštéře jsou kožené

Takže závěry jsou jasné, musí to být tak

No ale zpět k panu Inzulínovi a jeho vášni pro královské rodiny, dnešek jsme strávili v královském paláci a v zahradách královského paláce. Což o to v pálaci bylo fajn, ale pak se situace zhoršila chůzí do zahrad v 37 stupních. A zcela NEČEKANĚ jsme zase nikoho neviděli

Ovšem, pokud budete mít někdu do Madridu cestu, v žádném případě nesmíte tento palác vynechat. I já musím uznat, že krásnější královské sídlo jsme za naše putování ještě neviděli. Ta zdobnost je až dechberoucí.

Štěstí, že je to poslední království, co nás v dohledné době čeká. Nicméně příjdou horší časy a to prosím v Lisabonu, varuji už dopředu, bydlí tam totiž MADONNA. Pokud Vám Karlova záliba v „royal families“ příjde milá a roztomilá má posedlost Madonnou hraničí se stalkingem, však uvidíte.

Jinak chápeme nutnosti siesty, jakmile se kolem 14:00 dostala teplota nad 38 stupňů i my šli do chladu a odpočívali. Teď již za chvíli vyrážíme ven.

Titan a Inzulín