Já věděl, že jednou to příjde, že se to prostě jednou stane! A dneska to přišlo…

Věděl jsem, že jednou budu ukazovat jizvy, aniž bych k tomu musel lidi přemlouvat. Dneska je chtěl vidět security na bezpečnostní kontrole v Portu na letišti. Prostě na hulváta řekl – tak mi je ukažte!

Tak jsem mu je ukázal, no a MÍT POD KALHOTAMA SPODNÍ PRÁDLO myslím, že by tato situace byla pro obě strany důstojnější

Holt letiště v Porto vidělo jak mne stvořil Bůh a lehce upravili doktoři v Úrazové nemocnici

Po tomto lehce (dobře, velmi) trapném incidentu jsem sedli na letadlo a nyní jsme v Paříži.

Možná si klepete na čelo, proč na jeden den letíme do Paříže. Odpověď je celkem prostá.

Jelikož nám zrušili přímý let z Porta do Prahy musel jsem najít náhradu a toto byla nejlevnější možnost. Strávit den v Paříži a zítra večer již budeme zpět v Praze.

Poslední noc v Portugalsku jsme netrávili na pokoji s koncertem z kuchyně, ale s našimi přáteli z Itálie, kteří byli tak hodní, že nás ráno i na letiště hodili. Což bylo super, ale jelikož jsme se bavili celou noc tak jsme dneska jaksi nespali

V Paříži jsme byli společně už jednou asi před 12 rokama a totálně nás okouzlila. Jelikož jsme dneska měli jen pár hodin času vyrazili jsme se podívat na Louvre, Notre Dame a naši procházku zakončili u Eiffelovky.

Byl to dlouhý den, nyní ležíme v posteli a náš čeká poslední noc na naší evropské tour.

Zítra, nejpozději v pátek vám připravíme menší shrnutí toho, co jsme mohli na naší cestě vidět a taky pár statistických údajů

A abych nezapomněl, dneska se Karel fakt snažil s fotkama, jsou nádherné a jako bonus tam najdete i pár „vtipných“ z naší první návštěvy. Aneb když já měl své kyčle a byli jsme ještě „ucha“.

Titan a Inzulín