Začínáme pomalu stříhat metr a za 48 hodin už zase budeme sedět v letadle.

Nicméně nyní jsme stále na Bali a plníme si menší resty toho, co jsme ještě neviděli. Ale pěkně popořadě..

Bydlíme v našem oblíbeném hotelu, mně se líbí cena, Karlovi bazén 🙂 (je to ten, co nemá klimu, takže ráno vstáváme lehce zpocení. No dobře, jsme tak mokří, že se divím, jak je možné, že v noci nezklouzneme z matrace).

Po snídani jsem se jal ušetřit nám pár desítek korun za prádelnu. Tak vypráno máme, jen to oblečen smrdí pořád stejně a něco je ještě špinavější než bylo. Zítra to zkusím znovu.

Následně jsme si půjčili motorku a vyjeli na výlet. Cílem byla obří socha boha Wisnu. Socha je tak velká, že je vidět z několika kilometrové vzdálenosti a dokonce je možné ji zahlédnout i z letadla.

Co ovšem čert nechtěl, nebo spíš pán, co nám půjčil motorku. Asi kilometr od “atrakce” nám praskla duše. Což o to, já bych jel dál, ani jsem si toho divného zvuku a poskakování nevšiml, ale Karel protestovat a říkal něco o tom, že se to musí opravit.

Štěstí nám přálo a asi 50 metrů od nehody byla opravna 😀 a za 65 korun nám dali novou duši a my mohli vesele pokračovat.

Místo, které jsme navštívili se jmenuje Garuda Wisnu Kencana Cultural Park.

Uff název, co na přednáškách budu jen těžko vyslovovat. Je to prostě park ve skalách, kde jsou rozmístěny sochy bohů a dominuje ji obří bůh Wisnu sedící na ptákovi Garudovi.

Upřímně ten park ještě není dokončen, takže jsme od toho čekali možná trošku více. Na druhou stranu jsme viděli jak to bude vypadat až to bude hotovo. A to už fakt nebude nic pro nás. Akvaparky, hotely a síť obchodů tomu místu opravdu nepomůže.

Zítra se chystáme do Zoo, ta nám tady chybí, a co bychom byli za cestovatele, kdybychom ji nenavštivili.

Jinak je to až k neuvěření, ale zatím oba vše zvládne zdravotně naprosto v pohodě. Karel má cukr naprosto pod kontrolou (inzulín se chladí v ledničce), nemá ani vysoký ani nízký cukr a já nebral aulin ani nepamatuji.

Pokud vás detailně zajímá jak se cestuje s diabetem prvního stupně ptejte se, pokud máte někdo náhodou po výměně kyčelního kloubu a bojíte se, co vsechno zvládnete, klidně i vy položte dotaz. 🙂

Jo a naši doktoři úspěšně dorazili do ČR. Možná vám jednou řekněme, co všechno jsme s nimi zažili.

Dobrou a zpocenou

Titan a Inzulín