Nebojte, jsme v pořádku, všechno drží (kyčle), cukr je stabilní a ani žádná indická kletba nepřišla (nic na tom nezměnila ani má snídaně = vege toust s majonézou a k tomu majonézovy salát).

2 dny se teď prostě jen válíme a odpočíváme. Ono naplánovat přejezdy, ubytování a další cesty chce vždy čas a plné soustředění, takže po plánovacím dnu nastává vždy doba relaxace.

Navíc oba máme své onemocnění a chvíle klidu nám dá energii na další cestování a výpravy 🙂

Nicméně čím déle jsme v Indii tím se nám tu líbí více. Což je hlavně u mne překvapení, protože, a nyní už to mohu říct, první dva dny jsem měl z Indie docela strach a necítil jsem úplně ok.

Někde jsem četl, že buďto si do týdne zvyknete, či odjede pryč no a my zítra začínáme náš třetí týden. Za pár dní to bude více o památkách a samozřejmě nevynecháme ani Taj Mahal.

Jinak měli jsme i milou společnost, cestovatele z New Yorku, který s námi stravil pár dní a nyní už na své motorce vyráží vstříc novým zážitkům v Indii.

Zítra jdeme na výlet (ano zase pěšky) takže fotograficka galerie bude více pestrá.

Jo a jedna zajímavost nakonec, na vsem zbožím v obchodech tu je zkratka MPR = maximalni cena, za kterou se smí daný výrobek prodávat, docela chytré, že.