Dnešní den znovu plný zážitků, tak pojďme na to, ať už taky můžeme jít spát.

Ani poslední noc na pláži Anjuna nebyl klid, usnuli jsme k ránu a zaspali, což by tak nevadilo, kdyby nebyl check-out, anebo kdybychom si zabalili třeba den dopředu, že.

Úkolem dneška bylo přejet ze severní části Goa na jižní část Goa. Z Anjuny do Colvy. Možnosti byly 2 buďto taxík či po vlastní ose MHD.

Ti, co hádají první variantu, asi pečlivě nečtou náš blog 🙂 samozřejmě, že jsme jeli po vlastní ose, i když s lehkou výpomoci od taxi.

Takze plán byl následující taxík od hotelu na zastávku – pak první bus – pak druhý bus – následně rikša – a finále jeep (k novému hotelu nevede cesta)

Realita – taxik-bus-bus-rikša-nohy 😀

Cena varianty jen taxík – 750 Kč
Naše varianta – 260 Kč

Necelá pětistovka, říkáte si. Ano, není to závratná častka (jen asi 3 večeře pro nás 2), spíš než ty peníze jsem nadšen z toho, jak jsme to zvládli.

Prostě za dnešní den jsem na nás pyšný, a je to.

Navíc pláž Colva vypadá velmi dobře, voda je krásně teplá a pokoj je čistý. Navíc naší sousedé jsou hluchoněmí, takže nemusíme očekávat žádnou velkou party, jen silent disco (trocha nekorektního humoru:)

No a večer jsme zakončili ve společnosti moc sympatického cestovatele a řešili takové ty běžné problémy (zda měl už střevní potíže, meditaci a tak).

Děkujeme a chválíme ty, co dočetli až sem.

Je něco co vám chybí z informací, chcete něčeho více? NAPISTE NÁM 🙂

DOBROU NOC