Všeobecná nenávist k pořadu Trosečník stoupá. Dneska náš resort opustilo 90% všech ubytovaných a noví již nepřijíždějí

A má to jen jeden důvod – natáčení. Je fakt, že uzavření skoro celého ostrova fakt není vůbec příjemné a výrazně to ovlivňuje vnímání celého pobytu.

Tím, že skoro všichni odjeli byl v ohrožení i náš výlet. No, ale jelikož jsme skoro jediní platící hosté hotel nás na výlet poslal a ani nechtěl zaplatit celou loď.

Takže jsme vyjeli 🙂 Okolí a obecně prostředí Fiji je krásné, voda je nádherně modrá, čistá a v určitých částech plná korálů, ryb a žraloků.

Měli jsme 2 zastávky na 2 ostrovech a k tomu jedno šnorchlování. Škoda, že i další ostrovy jsou většinou soukromé a tak vás pustí jen na malou část. I tak to bylo zajímavé se podívat jak bydlí bohatší hosté a jaké resorty a ostrovy jsou v okolí.

Obecně pokud máte možnost utratit okolo 150 tisíc za 2 týdenní dovolenou a chcete být v luxusním resortu na exkluzivním místě jako je Fiji, je toto přímo pro vás.

Výlet končil šnorchlovaním u jednou z korálových útesů a bylo to skutečně vydařené. No teda hlavně pro Karla, já musím říct, že jsem trpěl.

Trpěl jsem šíleným strachem, jelikož asi 5 minut po začátku jsem uviděl velkého žraloka, navíc mne neznámého typu. Vím, že ti s černou ploutví jsou kámoši, nezajímám je, je to ok. Ale tenhle měl sakra bílou ploutev a zajímal jsem ho.

Jelikož se začala blížit bouře, museli jsme z vody pryč. Když jsem pod sebou uviděl dalšího žraloka, který ležel u dna a mohl mít přes 2 metry měl jsem co dělat, abych si pak ty plavky fakt prát nemusel.

Teď už je večer, za chvíli začíná „mezinárodní“ večer, což když jsme zjistili, že spočívá ve zpěvu národních hymen rozhodli jsme se, že ušetříme zbytek hostů od naší kulturní vložky.

Zítra tu máme poslední den, chtělo by to ukončit něčím extra, tak třeba vyjde ten ponor pro pana Inzulína.

Dobrou noc a ať brzo Trosečníkovi dojde rozpočet