Přejeme vám krásné ráno do ČR 🙂 my jsme po snídani a za posledních 24 hodin se toho stalo tolik, že dneska si udelejte radši kávu při čtení našich zážitku.

Ráno jsme vyrazili do národního parku Yala, cesta je asi jako v Barmě, takže totálně divoká, třikrát jsem se praštil hlavou o kovovou tyčku na střeše vozu, ale i Miloslava Pazourkova to zvládla bez ztráty krční páteře, takže všechno dobré.

Viděli jsme slony, pávy, bůvoly, ptáky a další a další zvířata. No a nakonec řidič nabral naprosto smrtící rychlost, a nám bylo jasné, že za něčím jede a jel. Našel levharta cejlonského, což je vzacnost vidět, žije jich jen pár kusů na 100km2.

A pak byla snídaně, no snídaně, spíš nastal boj. My VS opice. Musím říct, že to dopadlo 0:1 pro opice, když nám a nyní cituji Karel Pazourek „Ty kur** chlupatý“ ukradly trs banánů.

Poté byl přesun do oblasti Tangalle a na nás čekal hotel s výhledem na moře. Bylo mi divné, že hotel není na mapě, ale potvrzení z hotelu i booking jsem měl takže proč se bát, že. Proč ?? Protože to, co bylo hotel = polorozpadlé smradlavé staveniště bez slíbeného výhledu, čistoty a hlavně pokojů. Nabídli v nám jeden pokoj pro 6!! A za další den již 3 pokoje pro 2. Naše = moje a Karlovi nároky na bydlení jsou již značně dole, ale ani my dva bychom nezvládli noc v pokoj kde byl smrad, špína, olezle povlečení a hlavně pouze 2 postele…

Nebudu to zdržovat, odmítli jsme se nastěhovat a podařilo se mi najít nový hotel cca 2km vzdáleny přímo u moře.

Holt pořád se něco děje a pořád se člověk učí 🙂 tak jsem rád, žena nálada je pořád dobrá i když Tomas Hyri Hyross a Jana Zavadilová měli v noci fight veverek na střeše.

Dneska jen pláž a odpočinek.

Děkujeme za like, follow i dotazy ) pokud byste rádi znali ubytování či ceny napište nám, o vše se rádi podělíme.