Ze čtyř mohl zůstat jeden, i tak by se dal nazvat dnešní příspěvek, proč? O pár řádků se dozvíte více…

To, že je tu neskutečné moře už víte a to, že v něm trávíme téměř polovinu dne také. Dneska se mořský zážitek dostal ovšem na úplně jinou rovinu.

Karel, Eda a Richard vyrazili na otevřené moře se potápět. Přípravy to byly velkolepé a jen vybrat správný neopren se rovnalo předsvatebním přípravam při výběru šatů pro nevěstu.

Nebojte se, celou tuto „eskapádu“ neprovozovali sami, byli pod dohledem zkušeného, českého instruktora.

Chlapci nahráli poslední videa, nafotili poslední fotky pro rodiny a vyrazili do hlubin.

A přežili, za pár desítek minut se všichni vynořili, sice s prázdnými kyslíkovými bombami, za to s hlavou plnou zážitků. Jsou to hrdinové dnešního dne a mít čokoládové medajle, všichni by je dostali.

Tím, že byli pod dohledem bylo vše naprosto bezpečné, super vysvětlené a i pro Karla, jako diabetika, naprosto v pořádku a bez komplikací.

A pokud by vás zajímalo, proč já zůstal na pevnině, tak vysvětlení je jednoduché. Potápění mi jde asi jako řízení motorky či hraní fotbalu. Navíc svojí nešikovností jsem nechtěl způsobit psychickou újmu instruktorovi i celé skupině.

Jak to pánům slušelo, uvidíte v galerii.

Jdeme spát, zítra nás čeká poslední den na ostrově Kri a pokud moře a Dedy dovolí (což je majitel), 20.4. se přesouváme na ostrov Gam.